Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/162592/virtual/www/domains/buraceni.cz/wp-includes/plugin.php on line 579

Koncertní orloj

d29Již tento čtvrtek v Burácově oblíbeném klubu D29! Koncertní orloj? Samozřejmě nadsázka, použitá za účelem “smart” popisu akce, kde se může během čtyř hodinvystřídat až tucet kapel. Zatím je stoprocentně jistý hlavně začátek (20:00) a kapely Fundamentalista v pásmu Gazi, vypsaná fiXa, Volant, Kardio.fm, Chocolate Jesus, Dukla Vozovna, Mlask, Kalkata Band, Myštet, Špičková kultura, NautilusWaif a haiku (aktualizováno s konečnou platností!). Počet se ale zcela jistě ještě navýší, takže raději zůstáváme u modelu 2 (vlastní) + 1 (Burácova) songa a počítáme s 20 minutami pro každou kapelu (včetně zvučení); pořadí se bude řešit až na místě. Jakékoli nové informace o večírku najdete postupem času na této stránce.

Vstupenky si za rovné kilo v českých můžete pořídit v předprodeji (na stání by mělo být místa dost) a pokud všechno dobře dopadne, tak ke každé na místě dostanete 2CD Burácení.